7.5 C
Berlin
Salı, Mart 21, 2023

Almanya- 81 Yaşındaki Italyan Adam Okulda silahla vurduğu Sinan öldü

- Advertisement -

Osnabrück yakınlarındaki Bramsche’de bir okulun önünde açılan ateş sonucu 16 yaşındaki Sinan F. ağır yaralanmıştı. Sinan F.’nin yaşam mücadelesini kaybettiği savcılık tarafından açıklandı.

Savcılık tarafından yapılan açıklamada, 81 yaşındaki İtalyan asıllı Giuseppe Del B. isimli komşusunun silahlı saldırısıyla başından ağır yaralanan Sinan F.’nin yaşamını yitirdiği duyuruldu.

Açıklamada; saldırganın olayın ardından intihara teşebbüs ettiği, yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı ancak hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Yerel basında yer alan haberlerde, hayatını kaybeden Sinan F.ve annesinin zanlının oturduğu binanın ikinci katında ikamet ettiği belirtildi.

Komşular arasında uzun süredir huzursuzluk yaşandığı belirtilen haberlerde Giuseppe Del B.’nin yaklaşık iki yıl önce eşini kaybettiği daha önce ise şehirde bir restoran işlettiği aktarıldı. Zanlı Salı günü yaşanan saldırıda evinin önünde Sinan F.’ye ateş ederek başından yaraladı daha sonra da annesine ateş etti.

Elde edilen bilgilere göre zanlı Giuseppe Del B. hakkında Perşembe günü “cinayet ve adam öldürmeye teşebbüsten” tutuklama emri çıkarıldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

- Advertisement -
- Advertisement -

En son haberler

Sirbistan Horgoš Gümrüğü – Araçtaki tüm boşluklar Uyuşturucu Haplarla doldurulmuş

Sırbistan - Macaristan Horgoš Sınır Kapısında geniş Çaplı bir aramada bir Araçın her Bölmesini Uyuşturucu Maddesi olarak bilinen Haplar...
- Advertisement -

Bunlarıda okumalısınız

ilgili haberler